پروفیل پنجره

فهرست مطالب

با ویتانوا آشنا شوید

استفاده از مواد با کیفیت بالا برای ساخت وسایل ساختمانی مانند درب و پنجره امری ضروری است. در ویتانوا، ما طیف گسترده ای از  پروفیل های پنجره  و درب را ارائه می دهیم که با مواد برتر و مهندسی دقیق ساخته شده­اند. شما می ‌توانید از بین  پروفیل های مخصوص پنجره ‌ و درب‌  UPVC و آلومینیومی که به گونه ‌ای طراحی شده‌اند که بدون زحمت جذابیت زیبایی منزل یا محل کار شما را افزایش دهند، انتخاب کنید. این مواد مزایای زیادی مانند نیاز های نگهداری کم ، دوام بالا و زیبایی و  موارد دیگر را ارائه می دهند. علاوه بر این، آنها عایق صوتی عالی را ارائه می دهند و شما را از صدا های خارجی آزار دهنده، در امان نگه می دارند.

پروفیل پنجره چیست؟

پروفیل درب و پنجره دوجداره یکی از رایج ترین پیکر بندی های مورد استفاده در معماری است. اگرچه بسیاری ازعوامل  دیگری وجود دارد، اما دقیقاً این پروفیل های پنجره هستند که ما را از صدای آزار دهنده بیرون نجات می دهند و به صورت عایق صوتی عمل می کنند. همانطور که می دانید، پنجره روشنایی و تهویه خانه را برای ما تضمین می کند. ویژگی هایی که این وسایل را بسیار کاربردی تر می کند این است که دارای پروفیل های تولید شده از مواد با کیفیت باشند.

انواع مختلفی از پروفیل های پنجره در بازار وجود دارند که بر اساس مواد اولیه و کیفیت ساخت، متمایز می شوند. در وب سایت فروشگاهی ویتانوا، همه معیار های برجسته را برای تولید انواع قیمت پروفیل پنجره در نظر گرفته­ایم تا با کیفیت ترین محصول را به شما مشتریان محترم عرضه کنیم.  

انواع پروفیل پنجره در سایت ویتانوا

ویتانوا به عنوان بهترین در میان تولید کنندگان پروفیل های  درب و پنجره یو پی وی سی در کشور، طیف گسترده ای از طرح های زیبا و نفیس را برای شما به ارمغان می آورد که نه تنها نمای خانه شما را متحول می کند، بلکه قیمت بسیار مقرون به صرفه ای نیز دارند.

اگر به دنبال انواع پروفیل پنجره و یا پروفیل برای درب داخلی، درب بالکن یا هر نوع درب دیگری هستید، مجموعه وسیعی از محصولات یو پی وی سی با کیفیت بالا توسط ویتا نوا مطمئناً نیاز ها و ترجیحات شما را برآورده می کند. وب سایت فروشگاهی ویتانوا، طیف وسیعی از طراحی را ارائه می دهد، پس با خیال راحت از ما خرید کنید.

یکی از محبوب ترین مواد برای تولید پروفیل درب و پنجره، یو پی وی سی است که عملکرد فوق العاده ای دارد و بسیار بادوام است. فرمول uPVC شامل استفاده از پلیمر پلی وینیل کلراید (PVC) شده است. انعطاف پذیری PVC برای ایجاد یک ترکیب خاص که به طور گسترده برای تولید قاب های پنجره و درب استفاده می شود، بسیار حائز اهمیت است. به عنوان یک ماده اولیه برای تولید پروفیل درب و پنجره، یو پی وی سی دارای مزایا و کیفیت بی نظیری است.

 از دیگر مزایای یو پی وی سی می توان به نیاز های نگهداری کم، بهره وری انرژی، دوام و تطبیق پذیری طراحی اشاره کرد.

پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی با توجه به ویژگیهایی که اشاره شد، در زمانهای اخیر به انتخاب مطلوب برای مشتری انتخاب شده است.

پروفیل لنگه درب
پروفیل فریم

مشخصات فنی محصولات ویتانوا

نام پروفیلوزن پروفیل (بدون لاستیک)انواع گالوانیزهسطح مقطع
فریم۱۱۲۰ گرم۲۵*۲۵*۲۵۶۳ میلیمتر
فریم بازسازی۱۳۵۰ گرم۲۵*۲۵*۲۵۱۱۰ میلیمتر
میانی۱۲۵۰ گرم۲۵*۲۵*۲۵۸۳ میلیمتر
بازشو پنجره۱۳۲۰ گرم۲۵*۲۵*۲۵۹۵ میلیمتر
بازشو درب۱۵۵۰ گرم۳۰*۲۵*۳۰۹۵ میلیمتر
بازشو درب بزرگ۱۸۰۰ گرم۴۰*۲۰*۴۰۱۰۵ میلیمتر
پانل ۱۰ سانتی ۲۰ میل۷۴۰ گرم۱۱۰ میلیمتر
پانل ۱۲ سانتی ۲۰ میل۱۳۲ میلیمتر
زهوار تک جداره۳۱۰ گرم۳۳ میلیمتر
زهوار دوجداره دکوراتیو۲۲۰ گرم۲۰ میلیمتر
پروفیل لوله۶۳۰ گرم۲۵۵۰ میلیمتر
پروفیل آداپتور لوله۷۲۰ گرم۶۰ میلیمتر
بازشو کشویی۱۵۰۰ گرم۳۰*۲۵*۳۰۸۵ میلیمتر
فریم تک ریل کشویی (مونوریل)۱۷۰۰ گرم۱۰*۳۰*۱۰
۲۵*۳۰*۱۰
۶۸ میلیمتر
فریم جفت ریل کشویی۱۲۵۰ گرم۱۰*۴۵*۱۰۸۴ میلیمتر
اینترلاک کشویی۲۴۰ گرم۶۳ میلیمتر
درپوش منوریل۳۵۰ گرم۵۴ میلیمتر
درپوش مونوریل (جدید)۵۰۰ گرم۵۰ میلیمتر
میانی متحرک۱۱۵۰ گرم۲۲*۲۵*۲۲۶۴ میلیمتر

مشخصات فنی محصولات هارمونی+

نام پروفیلوزن پروفیل (بدون لاستیک)اندازه گالوانیزهاندازه سطح مقطع
فریم۱۰۳۰ گرم۲۵*۲۲*۲۵۵۸ میلیمتر
سوپر فریم۱۱۵۰ گرم۲۵*۲۵*۲۵۶۰ میلیمتر
فریم بازسازی۱۲۲۰ گرم۲۵*۲۲*۲۵۵۸ میلیمتر
بازشو پنجره۱۲۵۰ گرم۲۵*۲۵*۲۵۷۸ میلیمتر
بازشو درب داخل۱۷۳۰ گرم۵۰*۲۵*۵۰۱۱۵ میلیمتر
بازشو درب خارج۱۷۳۰ گرم۵۰*۲۵*۵۰۱۱۵ میلیمتر
میانی۱۱۷۰ گرم۳۰*۲۵*۳۰۸۰ میلیمتر
میانی متحرک۱۰۲۰ گرم۲۲*۲۵*۲۲۶۴ میلیمتر
زهوار تک جداره۲۸۰ گرم۳۶ میلیمتر
زهوار دوجداره۲۱۰ گرم۲۰ میلیمتر
پانل۷۴۰ گرم۱۰ میلیمر
فریم تک ریل کشویی (مونوریل)۱۵۰۰ گرم۳۰*۲۰*۳۰۵۶ میلیمتر
بازشو کشویی۱۳۰۰ گرم۳۰*۳۰*۳۰۸۰ میلیمتر
اینترلاک کشویی۳۸۶ گرم۶۸/۵ میلیمتر

انواع پروفیل پنجره upvc در سایت ویتانوا

پروفیل های یو پی وی سی خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی ندارد، و به نگهداری بسیار کمی نیاز دارند. بنابراین پروفیل درب و پنجره های uPVC بسیار بادوام و ماندگار است. یو پی وی سی قابل باز یافت، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و بسیاری موارد دیگر است.

uPVC یک ماده کم مصرف است و همچنین عایق باران است. درب ها و پنجره هایی که با استفاده از یو پی وی سی ساخته شده اند برای تمام مناطق کشور بسیار مناسب هستند.

پروفیل uPVC در برابر بادهای شدید عایق است و در برابر ضربه بسیار مقاوم عمل می کند و در نتیجه آن را مناسب برای سازه های بلند نیز تبدیل می کند.

نحوه ساخت انواع پروفیل درب و پنجره در سایت ویتا نوا

فرآیند های تولید انواع پروفیل پنجره در سایت ویتانوا تابع بالاترین استاندارد های کیفیت است تا اطمینان حاصل شود که پروفیل پنجره‌ ها و درب‌های uPVC ما از نظر کیفیت، عملکرد، طرح ‌ها و سایر مشخصات، بی ‌همتا هستند.

این پنجره ها با توانایی خود در مقاومت در برابر تمام تغییرات آب و هوایی در چند وقت اخیر راه خود را به لیست خرید همه افراد باز کرده اند. وب سایت فروشگاهی ویتا نوا، طیف گسترده ای از پروفیل یو پی وی سی فوق مدرن را ارائه می دهد تا شما مشتریان محترم بتوانید بسته به نیاز کاربری خود، انتخاب کنید.

انواع پروفیل درب و پنجره از نظر جنس

پروفیل های پلاستیکی برای پنجره ها به دلیل مزایای زیادی که نسبت به سایر مواد مانند آلومینیوم یا چوب ارائه می دهند، تقاضای زیادی در طول سال ها داشته است. یکی از پرکاربرد ترین مواد برای پروفیل پنجره PVC است. متریالی که فاکتور های کلیدی جالبی دارد که آن را برای درب و پنجره ها عالی می کند. پروفیل ها و فریم های پنجره پی وی سی به دلیل ظرفیت عایق حرارتی از نظر بازده انرژی بهترین هستند. پنجره ‌های پی‌ وی ‌سی عمر طولانی دارند. همچنین به لطف قابلیت بازیافت آن‌ها، سازگار با محیط زیست هستند.

پروفیل ها مزایای زیادی دارند. آنها به راحتی مونتاژ می شوند، عمر طولانی دارند، خورده نمی شوند و در برابر آب و هوا مقاوم هستند.

پروفیل های پی وی سی، ثبات رنگ خوبی دارند. بنابراین نیازی به رنگ آمیزی مکرر ندارند، ارزان هستند، دوام خوبی دارند، خورده نمی شوند و در بسیاری از سازه های فضای باز استفاده می شوند. از این رو برای پروفیل های پنجره و درب ها مناسب هستند.

پروفیل های UPVC دارای دوام، استحکام و مقاومت در برابر سایش هستند

تمامی این مواد و پروفیل ها نیز برای هر محصول نهایی جدید قابل بازیافت هستند. ویژگی های هر پلیمر تعیین می کند که از کدام ماده در کاربرد های مختلف پروفایل استفاده شود. ویتانوا هر نوع مواد و کاربرد را برای پروفیل های پلاستیکی درب و پنجره، مطالعه خواص مکانیکی و هر نوع شکل برای پروژه های سفارشی مورد توجه قرار داده است.

پروفیل میانی
انواع پروفیل پنجره
انواع پروفیل پنجره upvc

کاربردهای پروفیل پنجره و درب در چه قسمت های است؟

پروفیل های UPVC برای پنجره ها به طور خاص برای رفع نیاز های ساختمانی خاص طراحی شده­اند. اینها عناصری هستند که به ما اجازه می دهند پنجره ها و درهایی ایجاد کنیم که می توانند فضای داخلی را محافظت کنند. به همین دلیل انواع مختلفی از پروفیل های UPVC برای پنجره ها وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاصی دارند.  جالب است بدانید که در انتخاب مناسب ترین نمایه، سه ویژگی با هم تداخل دارند: نحوه باز شدن آنها، درجه ایمنی خانه 

همه این الزامات نیز برای انتخاب پنجره مناسب بسیار مهم هستند. چیزی که به عبارت دیگر باعث می شود ما آرام بخوابیم و راحتی ما را در خانه بهبود بخشد. اما بیایید به ترتیب پیش برویم و موادی را که بهترین پروفیل های UPVC برای پنجره ها با آن ساخته می شوند در نظر بگیریم.

بهترین قیمت پروفیل پنجره در بازار

پروفیل یو پی وی سی (upvc) از چه مواردی تشکیل شده است؟

پروفیل UPVC یا پلی وینیل کلراید، از ترکیبی از پلیمر پلی وینیل کلراید (PVC) و مواد افزودنی تشکیل می‌شود. این پروفیل‌ها به دلیل خواص مثبتی که دارند، به طور گسترده در صنعت ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

PVC یک پلیمر قوی است و در تولید پروفیل UPVC، مواد افزودنی مختلفی اضافه می‌شود تا به ویژگی‌های مورد نظر برای ساختمان‌ها دست یابد. برخی از مواد افزودنی این پروفیل‌ها عبارتند از:

  • Impactmodifier: بهبود دهنده مقاوت در برابر ضربه
  • Heat stablizers: افزایش مقاومت حرارتی در پروسه تولید
  • Filler: افزایش خواص فیزیکی
  • Titan: مقاومت در برابر تغییر رنگ در اثر تابش اشعه uv خورشید

سخن پایانی

استفاده از پنجره های معمولی، باعث افزایش هزینه‌ های خنک‌ کردن فضای داخلی و تحمل سرو صدای زیاد بیرون می شود. این در حالی است که با استفاده از انواع پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی، عملکرد حرارتی ساختمان ها حفظ می شود و عایق صوتی خوبی ایجاد می گردد. در سایت ویتانوا، می توانید نمونه های بسیار متنوعی از انواع پروفیل پنجره و درب را مشاهده نمایید. به لطف ترکیب عناصر با کیفیت که در ساخت این محصولات به کار رفته است، در محیط کار و خانه خود، آسودگی بیشتری را احساس کنید.  

سوالات متداول انواع پروفیل پنجره

پروفیل درب و پنجره یکی از رایج ترین پیکر بندی های مورد استفاده در معماری است. اگرچه بسیاری ازعوامل  دیگری وجود دارد، اما دقیقاً این پروفیل های پنجره هستند که ما را از صدای آزار دهنده بیرون نجات می دهند و به صورت عایق صوتی عمل می کنند. همانطور که می دانید، پنجره روشنایی و تهویه خانه را برای ما تضمین می کند

یکی از پرکاربرد ترین مواد برای پروفیل پنجره PVC است. متریالی که فاکتور های کلیدی جالبی دارد که آن را برای درب و پنجره ها عالی می کند. پروفیل ها و فریم های پنجره پی وی سی به دلیل ظرفیت عایق حرارتی از نظر بازده انرژی بهترین هستند. پنجره ‌های پی‌ وی ‌سی عمر طولانی دارند. همچنین به لطف قابلیت بازیافت آن‌ها، سازگار با محیط زیست هستند.