پنجره - تک - جداره- ویتا نوا
فهرست مطالب

پنجره دوجداره چیست

 در طول مدتی که استفاده از پنجره‌ دوجداره رایج شد، در زبان عامیانه از آن به عنوان پنجره دو لایه یاد می‌شد. با توجه به این تعریف، باید بگوییم که پنجره دوجداره، از دو لایه شیشه‌ تخت و یک لایه عایق تشکیل شده است. تفاوت پنجره دوجداره با پنجره‌های معمولی قدیمی، همین دو لایه بودن و حضور لایه عایق میانی است. لایه عایق از انتقال سروصدای محیط و همچنین حرارت، به داخل و خارج جلوگیری می‌کند. این مهم‌ترین مزیت پنجره دوجداره نسبت به پنجره معمولی به‌شمار می‌رود.

با گسترش شهرها و صنعت ساختمان‌سازی، بسیار مهم بود که محیط داخلی ساختمان از گزند آلودگی‌های صوتی و همچنین تغییرات آب‌وهوایی، در امان بماند. از همین رو، مهندسان به فکر عایق کردن خروجی‌های منازل افتادند. یکی از این خروجی‌ها، پنجره‌ها بودند که باید همزمان با حفظ ماهیت تامین نور و تهویه هوای ساختمان، پیشرفته‌تر می‌شدند. تاریخچه اختراع پنجره دوجداره، به کشور اسکاتلند برمی‌گردد؛ زمانی که مهندسان اسکاتلندی برای حفظ گرمای داخل خانه، دست به ساخت این نوع پنجره زدند. در ابتدا تنها از دو لایه شیشه برای ساخت این نوع پنجره استفاده می‌شد؛ اما بعدها، میان دو شیشه با یک لایه عایق گازی پر شد که مزیت رقابتی آن با پنجره معمولی همین است.

برای پر کردن لایه عایق، ابتدا فضای میانی دو شیشه از هوا تخلیه می‌شود. سپس با دستگاه‌های خاصی، مقداری گاز آرگون، به این لایه تزریق خواهد شد. دلیل استفاده از گازهای نام‌برده‌شده، رسانش گرمایی پایین آن‌ها است که سبب کم شدن انتقال حرارت از طریق پنجره می‌شوند. با درزگیری نهایی لایه عایق و شیشه‌ها با لاستیک سیلیکونی اکریلیک، کار ساخت پنجره دوجداره عایق صدا به پایان می‌رسد. 

کاربرد درب و پنجره دوجداره

مساله‌ای که کاربرد یک پنجره را تعیین می‌کند، ویژگی‌های آن پنجره است. پنجره دوجداره upvc ویژگی‌هایی دارد که سبب می‎شود این پنجره در قسمت‌های خاصی مورد استفاده قرار گیرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع پنجره، سبک وزن بودن آن است؛ از همین رو، برای ساختمان‌هایی که نیاز است وزن کلی سازه کاهش یابد، از پنجره دوجداره upvc استفاده می‌شود. دیگر ویژگی مهمی که پنجره دوجداره یو پی وی سی را منحصر به فرد کرده است، مقاومت آن در برابر تغییرات جوی و عدم اشتعال‌پذیری است. به همین دلیل، در مناطقی که رطوبت هوا بالاست و یا ساختمان‌هایی که با ماهیت ضدحریق ساخته می‌شود، این پنجره به کار می‌رود.                                              

از درب و پنجره دوجداره بیشتر در مناطقی استفاده می‌شود که هوای آن سرد است. پنجره دوجداره به دلیل برخورداری از عایق گازی که در قسمت قبلی توضیح دادیم، عایق حرارت است. به همین دلیل، در ساختمان‌هایی که جلوگیری از اتلاف انرژی در آن‌ها مهم است، صددرصد از درب و پنجره دوجداره upvc استفاده می‌شود.

خوب است بدانید که این محصول عایق صوتی نیز هست. پس بدیهی است که در مناطق پر سروصدا، انتخاب معمار ساختمان، درب و پنجره دوجداره باشد. یک نکته مهم دیگر، امنیت بالای این نوع پنجره است. اگر می‌خواهید پنجره‌های منزل خود را ضدسرقت کنید، حتما این محصول را مدنظر قرار دهید، چرا که شکستن آن به این راحتی ممکن نیست.

تا مدت‌ها استفاده از این نوع پنجره به دلیل هزینه‌های بالای تولید، رایج نبود. به‌خصوص این که رایج‌ترین نوع پنجره دوجداره، پروفیل آلومینیومی داشت که فلزی گران محسوب می‌شود. قاب این نوع پنجره، می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد. این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی، به جای پروفیل آلومینیومی، از پروفیل upvc استفاده می‌شود. پنجره دوجداره upvc نسبت به پنجره دوجداره آلومینیومی مزایای بی‌شماری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به زیبایی بیشتر اشاره کرد.

تا مدت‌ها استفاده از این نوع پنجره به دلیل هزینه‌های بالای تولید، رایج نبود. به‌خصوص این که رایج‌ترین نوع پنجره دوجداره، پروفیل آلومینیومی داشت که فلزی گران محسوب می‌شود. قاب این نوع پنجره، می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد. این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی، به جای پروفیل آلومینیومی، از پروفیل upvc استفاده می‌شود. پنجره دوجداره upvc نسبت به پنجره دوجداره آلومینیومی مزایای بی‌شماری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به زیبایی بیشتر اشاره کرد.

زهوار - دوجداره - ویتانوا

upvc معرفی انواع پنجره دوجداره

این بخش از مقاله ویتا نوا را به معرفی انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی اختصاص داده‌ایم. در صنعت ساختمان‌سازی، با توجه به نوع پروژه و طراحی نمای ساختمان، مدل خاصی از پنجره دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله انواع پنجره دوجداره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تک حالته
 • دو حالته
 • فرانسوی
 • کشویی
 • فولکس واگنی
 • آکاردئونی

در ادامه هر یک از این مدل‌ها را به صورت خلاصه به شما معرفی کرده‌ایم.

پنجره دوجداره تک حالته

مدل سنتی و رایج‌ترین نوع پنجره است که در اکثر منازل و ساختمان‌ها به کار می‌رود. این پنجره از یک سو به صورت لولایی باز می‌شود.

پنجره - دوجداره - تک لایه - ویتا نوا
پنجره - دوجداره - دور حالته - ویتا نوا

پنجره دوجداره دو حالته

این نوع پنجره هم به صورت لولایی از بغل باز می‌شود و هم با بالا دادن دسته، از عرض بالایی باز خواهد شد. این مدل پنجره با نام‌های پنجره بیمارستانی یا پنجره قطاری نیز معروف هستند.

پنجره دوجداره کشویی

این نوع پنجره، به صورت کشویی روی یک ریل باز و بسته می‌شود. بیشتر برای فضاهایی به کار می‌رود که محور باز شدن پنجره بسیار کم است و نمی‌توان از نوع لولایی استفاده کرد. این مدل در دو نوع تک ریل و دو ریل ساخته می‌شود. مدل دو ریل می‌تواند هم از سمت چپ و هم از سمت راست باز شود. مدل تک ریل تنها از یک سو باز می‌شود.

پنجره دوجداره کشویی -ویتا نوا
پنجره دوجداره فولکس واگنی - ویتا نوا

پنجره دوجداره فولکس واگنی

از این نوع پنجره بیشتر برای ویلاها استفاده می‌شود. دلیل نام‌گذاری آن، این است که به صورت درب ماشین فولکس واگن باز می‌شود. یعنی ابتدا به سمت داخل می‌آید و سپس در ریل اصلی قرار می‌گیرد.

پنجره دوجداره آکاردئونی

این نوع پنجره مانند پنجره فرانسوی هیچ مولینی ندارد. تفاوت آن با پنجره فرانسوی، این است که به جای دو لَت، پنجره از چند لَت به هم پیوسته تشکیل شده است.
انواع زیادی از پنجره دوجداره وجود دارد که با نام‌های کمانی، محوری، ارسی، کلنگی و … شناخته می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به فضا و نوع معماری ساختمان خود، از یکی از این مدل‌ها بهره بگیرید.

پنجره دوجداره آکاردئونی - ویتا نوا

قیمت پنجره دوجداره upvc و مزایای آن

پنجره دوجداره یکی از بهترین انواع پنجره برای ساختمان به‌شمار می‌رود. در مطلبی که امروز از ویتا نوا می‌خوانید، قصد داریم تا شما را با پنجره دوجداره upvc آشنا کنیم. چند سالی می‌شود که در تمامی ساختمان‌های نوساز، از درب و پنجره upvc استفاده می‌شود. این استفاده تا جایی گسترده شده است که بسیاری از ساکنین منازل قدیمی‌ساز نیز تصمیم به تعویض درب و پنجره ساختمان خود گرفته‌اند. اما سوال اینجاست که چرا پنجره دوجداره تا این حد طرفدار پیدا کرده و مزایای آن نسبت به انواع دیگر پنجره چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوال، ویتا نوا را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

پنجره - دوجداره - ویتا نوا

در و پنجره upvc بیشتر در چه مکان ‌هایی استفاده می ‌شود

همانطور که در بخش‌های قبلی توضیح دادیم، پنجره دوجداره upvc، برای مکان‌هایی کاربرد دارد که نیاز است از هدررفت انرژی جلوگیری شود. همچنین در مناطقی که شرایط جوی آن‌ها پایدار نیست و گرم و مرطوب است، پنجره دوجداره طرفداران بسیاری دارد. از جمله این مناطق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مناطق بسیار سردسیر
 • در مناطق گرمسیری
 • مناطقی با باد و باران‌های اسیدی و نمکی بسیار
 • در مناطقی که آب‌های شور دارند
 • مناطقی با هوای مرطوب و شرجی

به طور کلی، خوب است بدانید اگر منزل شما در کنار بزرگراه‌ها و معابر شهری پرتردد قرار دارد، بهترین انتخاب برای شما پنجره دوجداره upvc است. پنجره دوجداره در برابر سروصدای بسیار زیاد این مناطق عایق خوبی محسوب می‌شود. همچنین مانع از ورود آلودگی به داخل منزل شما می‌شود.

شاید بپرسید پنجره دوجداره upvc  در کدام قسمت از منزل کاربرد دارد؟ در پاسخ باید بدانید که آشپزخانه و اتاق خواب، به شدت به این پنجره نیازمند هستند. همچنین ساختمان‌هایی نظیر ساختمان بیمارستان و منازلی که بیمار دارند با این نوع پنجره از گزند آلودگی‌های محیطی و صوتی در امان می‌مانند. امروزه در اکثر ساختمان‌های نوساز، از انواع در و پنجره upvc استفاده می‌شود.

از جمله دیگر مکان‌هایی که می‌توان در آن‌ها از پنجره دوجداره بهره گرفت، گلخانه‌ها هستند. در این مکان بسیار مهم است تا دمای داخل کنترل شود و همچنین آلودگی محیطی به گیاهان آسیبی نرساند.

نسبت به پنجره معمولی upvc مزایا و معایب پنجره دوجداره

در بخش‌های مختلف این مقاله در رابطه با مزایای در و پنجره upvc صحبت کردیم؛ با این حال این بخش از مقاله ویتا نوا را به صورت گزینه‌وار به توضیح مزایا و معایب این قطعات اختصاص داده‌ایم. از جمله مزایای در و پنجره upvc می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عایق‌بندی مناسب
 • مقاومت و استحکام بالا در برابر زلزله
 • قابل استفاده در مناطق مختلف آب و هوایی
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • وزن کم در برابر پنجره‌هایی با فریم‌های فلزی
 • جلوگیری از تعریق شیشه‌های پنجره
 • ایمنی بالا در برابر شکستن و سرقت
 • نصب آسان
 • ظاهری زیبا و مدرن
 • عایق حرارتی وصوتی 
 • سازگار با محیط زیست 
 • ضدآب

 

پنجره - دوجداره - ویتا نوا

لازم به ذکر است که این پنجره‌ها ممکن است معایبی نیز داشته باشند. برای مثال یکی از معایب آن‌ها، قیمت بالاست. در ادامه مقاله ویتا نوا به توضیح قیمت این نوع پنجره در بازار پرداخته‌ایم. همچنین این نوع پنجره، مقاومت و توان کششی کمی در برابر پنجره‌های دوجداره آلومینیومی دارد. اگر در هنگام نصب این نوع پنجره، نکات ایمنی رعایت نشود و نصب اصولی نباشد، مزایای آن تبدیل به بزرگ‌ترین عیب‌های آن می‌شوند. نگهداری از پنجره یو پی وی سی نیز بسیار مهم است. بهتر است بعد از نصب از کارشناس مربوطه، نکات مرتبط با نگهداری این پنجره‌ها را بپرسید تا از عمر آن‌ها کاسته نشود.

خرید پنجره دوجداره

حال که در رابطه با پنجره دوجداره اطلاعات کاملی کسب کردیم، بهتر است در رابطه با قیمت و خرید آن نیز بیشتر بدانیم. شما می‌توانید انواع پروفیل پنجره دوجداره را از سایت ویتا نوا خریداری کنید. در این سایت تلاش کردیم تا تمام نیاز بازار را تامین کنیم. پس حتما به صفحه فروش ما مراجعه کرده و اجناس را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که برای خرید پنجره دوجداره نیاز به مشاوره داشتید، می‎توانید از کارشناسان ویتا نوا کمک بگیرید. در ویتا نوا می‌توانید پنجره دوجداره قیمت مناسب را با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

در خرید پنجره دوجداره upvc، یکی از نکاتی که مورد توجه قرار می‌گیرد، قیمت بالای آن است. قیمت پنجره upvc نسبت به پنجره معمولی ۳۰ درصد گران‌تر است. دلیل این گران بودن، جنس بسیار با کیفیت پروفیل آن و همچنین ساختار ویژه آن‌ها است. با این وجود، باز هم این نوع پنجره نسبت به نوع قدیمی طرفداران بیشتری دارد. دلیل اصلی این محبوبیت، عدم نیاز به تعمیر پنجره دوجداره upvc  است. به عبارت دیگر، شما با یک بار هزینه، تا زمانی که ساختمان مستهلک شود، نیاز به تعمیر و تعویض پنجره نخواهید داشت. مگر این که به دلیل غیر طبیعی این پنجره دچار آسیب جدی شده باشد. لازم به ذکر است که در قسمت توضیح مزایای پنجره دوجداره توضیح دادیم که مقاومت آن بالاست و به این راحتی آسیب نمی‌بیند.

همچنین خوب است بدانید که اگر پنجره دوجداره در ساختمان شما مورد استفاده قرار گیرد، ارزش مالی ساختمان افزایش می‌یابد. از سوی دیگر، این پنجره‌ها با کاهش مصرف انرژی، هزینه‌های سوخت و انرژی شما را کمتر می‌کنند. پس می‌بینید که قیمت بالای آن‌ها چندان هم بد نیست و مزایای بسیاری با خود به همراه دارد.

پنجره - دوجداره - ویتا نوا

در خرید پنجره دوجداره به چه نکاتی دقت کنیم

برای این که یک پنجره مناسب با نیاز خود تهیه کنید و متضرر نشوید، نیاز است تا نکاتی را مورد توجه قرار دهید. همانطور که در بخش‌های قبلی توضیح دادیم، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پنجره‌ دوجداره، عایق بودن آن‌هاست. اما این ویژگی اگر پنجره شما پروفیل گالوانیزه نداشته باشد، در پنجره ظهور نمی‌کند. پروفیل گالوانیزه تقویتی، حتما باید پنجره دوجداره شما را عایق کرده باشد تا در برابر شرایط آب و هوایی خاص، مقاوم باشد. پروفیل گالوانیزه برای مقاوم‌سازی و تقویت قاب در درب و پنجره‌های یو پی وی سی کاربرد دارد. ضخامت‌ها و سایزهای مختلفی از این محصول وجود دارند که می‌توانند مانع از تغییر فرم قاب در و پنجره‌ یو پی وی سی شوند. استفاده  از گالوانیزه از هرز شدن پیچ‌ها و افتادگی بازشوی پنجره‌ها جلوگیری می‌کند.پس در هنگام خرید پنجره دوجداره، حتما این مورد را از فروشنده جویا شوید.

در ادامه توصیه‌های جدی برای خرید پنجره دوجداره برای شما لیست کرده‌ایم:

 • حتما به کیفیت مواد اولیه به‌کار رفته در تولید پنجره دوجداره دقت کنید. در صورتی که این محصول از مواد بازیافتی و زائد تولید شده باشد، کارایی اصلی خود را نخواهد داشت. پنجره‌هایی که با مواد زائد تولید شوند، به مرور زمان زرد شده و کدر می‌شود. در این شرایط نمای ساختمان شما تحت تاثیر قرار گرفته و زشت می‌شود.
 • در صورتی که پروفیل مناسب برای پنجره دوجداره به کار نرود و یا گالوانیزه آن ناقص باشد، به مرور زمان کج و دفرمه می‌شود. پس حتما توجه کنید که پنجره خریداری شده پروفیل سالم و گالوانیزه مرغوب داشته باشد. در غیر این صورت نیاز به تعمیر یا تعویض پنجره خواهید داشت.
 • بهتر است پنجره‌های خود را از یک فروشنده و سازنده معتبر تهیه کنید. در این صورت جنس نامرغوب به شما ضرر مالی وارد نمی‌کند. برای این منظور، می‌توانید به سایت ویتا نوا اعتماد کنید.
 • در صورتی که قرار است خودتان مصالح ساختمان را تهیه کنید، بهتر است این کار را به پیمانکار نسپارید. برخی پیمانکارها برای کاهش هزینه‌ها به خرید جنس نامرغوب دست می‌زنند.
 • از پنجره‌ دوجداره دست دوم استفاده نکنید.

برای نصب پنجره دوجداره حتما از یک نصاب متخصص کمک بگیرید.

قیمت پنجره upvc

همانطور که در بخش‌های قبلی توضیح دادیم، پنجره دوجداره قیمت بالاتری نسبت به پنجره معمولی دارد. خوب است بدانید که قیمت پنجره upvc نیز بیشتر از پنجره‌هایی است که پروفیل‌های دیگری دارند. برای مثال پنجره دوجداره ممکن است پروفیل آهنی داشته باشد. این نوع پنجره قیمت کمتری دارد چرا که کیفیت آن پایین‌تر است. پنجره دوجداره با پروفیل آهنی، زودتر زنگ زده و وزن زیادی دارد. در حقیقت هزینه نگهداری این نوع پنجره، از هزینه‌های خرید آن بیشتر است.

قیمت پنجره upvc به دلیل کیفیت بالای ساخت، ظاهر زیبا، ضد زنگ بودن و وزن کمتر، بیشتر است. با این حال هزینه‌های نگهداری آن بسیار کمتر است و تقریبا نیازی به هزینه اضافی ندارند. البته ذکر این نکته الزامی است که قیمت پنجره upvc با توجه به برند آن می‌تواند متفاوت باشد. همچنین این که پنجره دوجداره شما چند لت باشد و از کدام مدل است، می‌تواند در تعیین قیمت اثرگذار باشد.

پنجره دوجداره قیمت در سایت ویتا نوا

حال که با فاکتورهای تعیین‌کننده قیمت پنجره دوجداره upvc آشنا شدیم، بهتر است با قیمت پنجره دوجداره در سایت ویتا نوا آشنا شویم. برای پنجره دوجداره قیمت در سایت ویتا نوا با توجه به نوع پروفیل تعیین می‌شود. در ادامه این مطلب، رنج قیمت پنجره دوجداره در سایت ویتا نوا را برای برند هارمونی لیست کرده‌ایم. تمامی پنجره‌های معرفی شده در لیست زیر، از نوع سفید لاستیک‌دار هستند. با ما همراه باشید.

قیمت پنجره دوجداره
قیمت - پنجره - دوجداره - ویتا نوا

هزینه ایاب ذهاب در هر استان متغیر بوده و هزینه آن نیز اضافه خواهد شد. بدیهی است که در صورت تغییرات نوع بازشو ها و نوع شیشه و ابعاد درب و پنجره، قیمت ها متغیر خواهد بود.

جهت استعلام به روز قیمت و سفارش و اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

قیمت پنجره دوجداره در سایت ویتا نوا

در ادامه این بخش لیست قیمتی از تمامی مدل‌های پنجره دوجداره در سایت ویتا نوا به شما ارائه داده‌ایم. این قیمت‌ها به صورت رنج قیمت اعلام شده و برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها، می‌توانید به صفحه فروش مراجعه کنید.

پنجره دوجداره در سایت ویتا نوا در سه مدل سفید لاستیک‌دار، بیرون لمینیت لاستیک‌دار(مغز سفید) و دو طرف لمینیت لاستیک‌دار (مغز رنگی) به فروش می‌رسد. به جدول زیر دقت کنید:

نام پروفیل

سفید لاستیک‌دار

بیرون لمینیت لاستیک‌دار (مغز سفید) بدون ضمانت

دو طرف لمینیت لاستیک‌دار (مغز رنگی) بدون ضمانت

فریم

۱۲۸۳۰۰۰ ریال

۱۸۱۰۰۰۰ ریال

۱۸۹۰۰۰۰ ریال

فریم بازسازی

۱۴۸۷۰۰۰ ریال

۱۹۴۰۰۰۰ ریال

۲۱۸۲۰۰۰ ریال

میانی

۱۵۳۴۰۰۰ ریال

۱۹۳۲۰۰۰ ریال

۲۱۴۲۰۰۰ ریال

بازشو پنجره

۱۵۵۳۰۰۰ریال

۱۹۸۲۰۰۰ ریال

۲۲۳۶۰۰۰ ریال

بازشو درب (۸۵-۲۸)

۱۹۷۱۰۰۰ ریال

۲۴۹۲۰۰۰ ریال

۲۹۲۰۰۰۰ ریال

بازشو درب بزرگ (۸۵- ۳۸)

۲۰۷۱۰۰۰ ریال

۲۵۹۲۰۰۰ ریال

۳۰۲۰۰۰۰ ریال

پانل ۱۰ سانتی ۲۰ میل

۶۵۶۰۰۰ ریال

۱۱۳۰۰۰۰ ریال

۱۵۲۶۰۰۰ ریال

پانل ۱۲ سانتی ۲۰ میل

۶۵۶۰۰۰ ریال

—————-

—————-

زهوار تک جداره

۳۲۵۰۰۰ ریال

۵۱۹۰۰۰ ریال

۵۱۹۰۰۰ ریال

زهوار دوجداره دکوراتیو

۳۱۰۰۰۰ ریال

۴۶۸۰۰۰ ریال

۴۹۸۰۰۰ ریال

پروفیل لوله سری ۶۰

۹۵۶۰۰۰ ریال

—————-

—————-

پروفیل آداپتور لوله سری ۶۰

۶۰۹۰۰۰ ریال

—————-

—————-

بازشو کشویی

۱۷۷۰۰۰۰ ریال

۲۲۴۴۰۰۰ ریال

۲۴۷۸۰۰۰ ریال

فریم تک ریل کشویی (منوریل)

۲۲۷۰۰۰۰ ریال

۲۶۶۰۰۰۰ ریال

۲۹۳۰۰۰۰ ریال

فریم جفت ریل کشویی

۱۵۶۵۰۰۰ ریال (بدون لاستیک)

۱۹۶۸۰۰۰ ریال

۲۰۴۶۰۰۰ ریال

اینترلاک کشویی

۵۲۸۰۰۰ ریال

۸۲۵۰۰۰ ریال

۸۲۵۰۰۰ ریال

درپوش منوریل

۵۵۰۰۰۰ ریال

۸۵۰۰۰۰ ریال

۸۵۰۰۰۰ ریال

درپوش منوریل جدید

۶۴۵۰۰۰ ریال

۹۲۵۰۰۰ ریال

۹۲۵۰۰۰ ریال

میانی متحرک

۱۱۸۳۰۰۰ ریال

۱۴۰۵۰۰۰ ریال

۱۵۵۵۰۰۰ ریال

درپوش میانی متحرک (جفت)

۱۵۴۰۰۰ ریال

۱۵۴۰۰۰ ریال

۱۵۴۰۰۰ ریال

سوالات متداول قیمت پنجره دوجداره

حتما به کیفیت مواد اولیه به‌کار رفته در تولید پنجره دوجداره دقت کنید.

در صورتی که پروفیل مناسب برای پنجره دوجداره به کار نرود و یا گالوانیزه آن ناقص باشد، به مرور زمان کج و دفرمه می‌شود .

بهتر است پنجره‌های خود را از یک فروشنده و سازنده معتبر تهیه کنید.

از پنجره‌ دوجداره دست دوم استفاده نکنید.

عایق‌بندی مناسب

صرفه جویی در مصرف انرژی

نصب آسان

ظاهری زیبا و مدرن