بهترین پروفیل یو پی وی سی

فهرست مطالب

با ویتانوا آشنا شوید

همه چیز در رابطه با بهترین پروفیل یو پی وی سی در ایران

بهترین پروفیل یو پی وی سی در ایران، توسط شرکت ویتا نوا تولید می‌شود. امروزه استفاده از پروفیل upvc، به یکی از ضروریات صنعت ساختمان سازی بدل شده است. از همین رو، برای فعالان این حوزه، بسیار مهم است تا از بهترین پروفیل یو پی وی سی برای ساختمان‌های خود استفاده کنند. این روزها، زندگی شهری و صنعتی شدن شهرهای بزرگ، سبب شده تا آلودگی‌های صوتی و محیطی بیش از پیش افزایش یابند. لذا، داشتن محیطی آرام و سالم در منازل، به یکی از نیازهای مهم مردم تبدیل شده است. پنجره‌ها، مهم‌ترین اجزای ساختمان هستند که فضای درون و بیرون منازل را با هم مرتبط ساخته‌اند. استفاده از پنجره‌های نامرغوب، سبب می‌شود تا آرامش منزل به دلیل وجود الودگی‌های صوتی و محیطی مختل شود. با توجه به این حقیقت، برای اکثر مردم استفاده از بهترین پروفیل یو پی وی سی به یک انتخاب مهم بدل شده است. در این مطلب از سایت ویتا نوا، تلاش کردیم تا شما را با بهترین پروفیل یو پی وی سی موجود در ایران آشنا کنیم. اگر به دنبال انتخاب یک پروفیل بی‌عیب و نقص برای منازل و محل کار خود هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

عوامل موثر بر کیفیت پنجره

گفتیم که مهم‌ترین اجزای ساختمان که فضای درون و بیرون را با هم مرتبط کرده‌اند، پنجره‌ها هستند. پنجره‌ها در زمان‌های قدیم از یک چارچوب آهنی یا چوبی و شیشه تک جداره تشکیل می‌شد. در آن زمان که پروفیل‌ها و شیشه‌های چند جداره اختراع نشده بودند، برای کنترل سروصدا روش جالبی وجود داشت. اکثر افراد از قاب‌های چوبی برای پنجره‌های خود استفاده می‌کردند. چوب از هر پروفیل دیگری در آن زمان عایق‌تر بود. هم دمای خانه را متعادل نگه می‌داشت و هم به عنوان عایق صوتی عمل می‌کرد. روش دیگر برای کنترل آلودگی‌های صوتی و محیطی، استفاده از شیشه‌های چند تکه به جای شیشه‌های یک پارچه و بزرگ بود. با نگاه به معماری قدیمی می‌فهمیم که حضور پنجره‌هایی با شیشه‌های چند تکه رنگی چقدر پررنگ بوده است.

اما این روزها، با پیشرفت علم و تکنولوژی، پروفیل‌های یو پی وی سی، به منظور عایق‌بندی درب و پنجره تولید می‌شوند. این موضوع بر کیفیت ساخت پنجره تاثیر به‌سزایی می‌گذارد. از جمله عوامل موثر بر کیفیت پنجره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند پروفیل پنجره
 • دقت در نصب پنجره
 • آبندی صحیح
 • نوع شیشه دوجداره داخل پنجره
 • نوع گالوانیزه استفاده شده در داخل پروفیل پنجره

با توجه به این موضوع، شما باید بتوانید بهترین پروفیل یو پی وی سی را برای ساختمان خود انتخاب کنید. در ادامه به شما توضیح دادیم که این کار را چطور می‌توانید انجام دهید.

پروفیل پنل
قیمت پروفیل پنجره

رتبه بندی پروفیل یو پی وی سی

امروزه در بازار تولید درب و پنجره، برندهای بسیاری هستند که در زمینه تولید پروفیل یو پی وی سی فعالیت می‌کنند. همین تعدد محصولات سبب شده تا مصرف‌کنندگان در انتخاب بهترین پروفیل یو پی وی سی دچار مشکل شوند. بهترین پروفیل یو پی وی سی با توجه به رتبه بندی محصولات پروفیلی انتخاب می‌شود. حتما این سوال در ذهن شما ایجاد شده است که رتبه بندی پروفیل یو پی وی سی، چگونه بهترین پروفیل یو پی وی سی را تعیین می‌کند؟ برای پاسخ به این سوال، این قسمت از مقاله ویتا نوا را با دقت مطالعه کنید.

یکی از ویژگی‌های مهم بهترین پروفیل یو پی وی سی، بدون سرب بودن آن است. در هنگام تهیه بهترین پروفیل یو پی وی سی، باید در رابطه با بدون سرب بودن آن اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت، ممکن است پروفیل بی‌کیفیت و نامرغوب تهیه کرده و دچار خسارات مالی شوید. از جمله معیارهای تعیین بهترین پروفیل یو پی وی سی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 2. بهره‌مندی از بهترین تکنولوژی روز دنیا برای ساخت
 3. کمک به کاهش مصرف انرژی
 4. دوام و پایداری طولانی مدت و مادام‌العمر

توصیه می‌کنیم پیش از تهیه هر نوع پروفیل، ابتدا در رابطه با ویژگی‌های آن تحقیق کنید. در این شرایط می‌توانید بهترین پروفیل یو پی وی سی را از ویتا نوا تهیه کنید.

ویژگی‌ های بهترین پروفیل یو پی وی سی ویتا نوا

همانطور که گفتیم، بهترین پروفیل یو پی وی سی، باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد. در این قسمت از مقاله سایت ویتا نوا به بررسی ویژگی‌های این پروفیل پرداخته ایم. از جمله ویژگی‌های مهم بهترین پروفیل یو پی وی سی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضد آب
 • مقاومت در برابر آتش سوزی
 • مقاومت در برابر شرایط جوی
 • سازگار با محیط زیست
 • زیبایی ظاهری
 • مقاومت و دوام بالا
 • عایق حرارتی و صوتی
پروفیل زهوار

اسامی پروفیل هایupvc

بهترین پروفیل یو پی وی سی، در انواع مختلفی توسط شرکت ویتا نوا تولید می‌شود. هر کدام از این پروفیل‌ها، به‌سبب شکل ظاهری و ویژگی خاصی که دارند، برای یک قسمت از درب و پنجره ساختمان استفاده می‎شوند. از جمله انواع بهترین پروفیل یو پی وی سی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فریم
 • فریم بازسازی
 • بازشو پنجره
 • میانی
 • بازشو درب
 • بازشو کشویی
 • فریم تک ریل کشویی
 • فریم جفت ریل کشویی
 • اینترلاک کشویی
 • زهوار شیشه تک جداره
 • زهوار شیشه دوجداره
 • پانل
 • درپوش مونوریل و …

تمامی انواع این پروفیل‌ها توسط ویتا نوا تولید شده و از طریق سایت ویتا نوا قابل تهیه هستند. برای این منظور می‌توانید با کارشناسان ویتا نوا تماس حاصل نمایید. برای تهیه بهترین پروفیل یو پی وی سی به صورت عمده، با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

تلفن سراسری :۰۴۱۵۹۳۳

خط مستقیم فروش : ۰۴۱۴۲۱۱۰۷۹

۰۴۱۴۲۱۱۰۰۸۵

کارشناس فروش: ۰۹۱۴۴۲۲۴۳۹۶

۰۹۱۴۴۲۲۸۱۹۶

مواد تشکیل دهنده بهترین پروفیل یو پی وی سی

شاید برای شما این سوال مطرح شده باشد که مواد تشکیل دهنده بهترین پروفیل upvc چیست؟ ویتا نوا، بهترین پروفیل یو پی وی سی را با مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیت تولید می‌کند. این محصول، ۴ جزء اصلی دارد که به شرح زیر شناخته می‌شوند:

پایدارکننده یا Heat Stablizers

جهت جلوگیری از بروز اشتعال و مقاومت UPVC در برابر حرارت از پایدارکننده‌ها در تولید بهترین پروفیل یو پی وی سی استفاده می‌شود.

رنگ

استفاده از رنگ‌های صنعتی یکی از راه‌های ایجاد تغییر شکل ظاهری، در تولید بهترین پروفیل یو پی وی سی است. یکی از رنگ‌های صنعتی که به وفور در تولید بهترین پروفیل یو پی وی سی رنگی استفاده می‌شود، دی اکسید تیتانیوم (Titan) است. از جمله اثراتی که دی اکسید تیتانیوم بر این پروفیل می‌گذارد، مقاومت در برابر رنگ پریدگی ناشی از اشعه فرابنفش است.

ضربه گیر یا Impact Modifier

برای دوام بهتر و جلوگیری از ضرباتی که ممکن است به صفحات UPVC وارد شود از موادی با خاصیت ضربه‌گیری استفاده می‌شود.

فیلر (Filler)

برای افزایش مقاومت در برابر صدمات احتمالی از فیلر در تولید بهترین پروفیل upvc استفاده می‌شود. فیلر یا پرکننده برای حفظ سطح پروفیل در طولانی مدت نیز بسیار مناسب است. فیلر می‌تواند خصوصیات فیزیک پروفیل را تثبیت کند.

روان کننده

برای تولید بهترین پروفیل یو پی وی سی، از دو نوع روان کننده خارجی و داخلی استفاده می‌شود. هدف اصلی از به کار بردن این مواد در تولید بهترین پروفیل upvc، ایجاد شفافیت در رنگ این پروفیل‌هاست.

ارزانترین پروفیل upvc

بهترین پروفیل یو پی وی سی، علاوه‌بر کیفیت بالا، باید قیمتی معقول داشته باشید. پروفیل یو پی وی سی ویتا نوا به عنوان بهترین پروفیل یو پی وی سی در بازار، با قیمتی بسیار عالی ارائه می‌شود. شما می‌توانید برای استعلام قیمت بهترین پروفیل upvc، با کارشناسان سایت ویتا نوا تماس حاصل نمایید.

قیمت انواع پروفیل یو پی وی سی

قیمت بهترین پروفیل یو پی وی سی با توجه به موارد مختلف متفاوت است. برای مثال، این که شکل پروفیل یو پی وی سی چگونه است یا کاربرد آن در کجاست، می‌تواند روی قیمت آن موثر باشد. قیمت بهترین پروفیل یو پی وی سی حتی بر اساس برند و کشور سازنده پروفیل نیز تعیین می‌شود. در سایت ویتا نوا می‌توانید قیمت بهترین پروفیل یو پی وی سی در انواع ابعاد و اشکال را استعلام بگیرید. به این منظور حتما با کارشناسان فروش ویتا نوا در تماس باشید.

نمایندگی بهترین پروفیل یو پی وی سی

پروفیل یو پی وی سی ویتا نوا به عنوان بهترین پروفیل یو پی وی سی بازار شناخته می‌شود. شرکت ویتا نوا، به عنوان نمایندگی بهترین پروفیل یو پی وی سی برای درب و پنجره در ایران شناخته می‌شود. ویتا نوا با تولید پروفیل‌هایی با قالب‌های زیبا و استاندارد در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد. از جمله ویژگی‌های مهم این تولیدکننده بهترین پروفیل یو پی وی سی، می‌توان به استفاده از ماشین‌آلات مدرن و مواداولیه مرغوب اشاره کرد. یکی از مواردی که پروفیل ویتا نوا را به بهترین پروفیل یو پی وی سی بدل کرده، استفاده از فناوری و متد روز دنیا در ساخت است. برای تهیه پروفیل به صورت عمده، می‌توانید با واحد فروش ویتا نوا تماس حاصل کنید. یکی از انواع تولیدات این شرکت پروفیل لمینیت است. در ادامه به معرفی لمینیت ویتا نوا پرداخته‌ایم.

معرفی پروفیل لمینیت ویتا نوا

پروفیل upvc به صورت ذاتی سفید رنگ است. برای پاسخگویی به نیاز صنعت ساختمان، upvc رنگی که به آن لمینیت می‌گویند، عرضه شده است. فرآیند تولید لمینیت ویتا نوا مانند تولید بهترین پروفیل یو پی وی سی سفید است. با این تفاوت که بعد از خروج پروفیل از دستگاه، فویل توسط دستگاه دیگری با چسب قوی روی پروفیل می‌چسبد. پس از آن، پروفیل از هر جهت روی غلطک‌های این دستگاه با فشار حرکت می‌کند تا چسب محکم بچسبد. در این شرایط دیگر میان فویل و پروفیل، هوایی باقی نمی‌ماند. کیفیت مرغوب روکش و چسب و همچنین تجهیزات روکش زنی در تولید درب و پنجره لمینیت حائز اهمیت است.

طلا پروفیل ارس، جهت پاسخگویی به سلیقه متنوع مشتریان و رفع نیاز معماران، اقدام به تولید پروفیل لمینیت کرده است. لازم به ذکر است که پروفیل‌های رنگی مشمول گارانتی تغییر رنگ، پیچش و خمش نیستند. مونتاژکاران باید جهت تولید استاندارد، با گالوانیزه ۱.۵ میلی‌متری و پیچ‌هایی با فاصله ۳۰ سانتی‌متری را رعایت نمایند تا به مشکلات خمشی برخورد نکنند.

پروفیل رنگی به دلیل جذب زیاد گرمای خورشید، دفرمه می‌شوند. در صورت رعایت استانداردهای گالوانیزه و پیچ، این موارد به وجود نخواهد آمد. شما می‌توانید انواع بهترین پروفیل یو پی وی سی و لمینیت را از شرمت ویتا نوا تهیه کرده و نگران این مشکلات نباشید.

سوالات متداول بهترین پروفیل یو پی وی سی

 1. برند پروفیل پنجره
 2. دقت در نصب پنجره
 3. آبندی صحیح
 4. نوع شیشه دوجداره داخل پنجره
 5. نوع گالوانیزه استفاده شده در داخل پروفیل پنجره
 1. ضد آب
 2. مقاومت در برابر آتش سوزی
 3. مقاومت در برابر شرایط جوی
 4. سازگار با محیط زیست
 5. زیبایی ظاهری
 6. مقاومت و دوام بالا
 7. عایق حرارتی و صوتی