قیمت پروفیل یو پی وی سی
فهرست مطالب

معرفی انواع پروفیل upvc و قیمت آن ها

قیمت پروفیل یو پی وی سی با توجه به موارد مختلف متفاوت است. برای مثال، این که شکل پروفیل یو پی وی سی چگونه است یا کاربرد آن در کجاست، می‌تواند روی قیمت پروفیل موثر باشد. قیمت پروفیل یو پی وی سی حتی بر اساس برند و کشور سازنده پروفیل نیز تعیین می‌شود. در سایت ویتا نوا می‌توانید قیمت پروفیل یو پی وی سی در انواع ابعاد و اشکال را استعلام بگیرید. به این منظور حتما با کارشناسان فروش ویتا نوا در تماس باشید. در این مقاله، سعی کردیم تا انواع پروفیل upvc را به شما معرفی‌کرده و قیمت انواع پروفیل یو پی وی سی را بررسی‌کنیم. پس تا انتهای این مطلب با ویتا نوا همراه باشید.

انواع پروفیل upvc

قیمت پروفیل یو پی وی سی، براساس دسته‌بندی آن تعیین می‌شود. پروفیل‌ها از چند نظر دسته‌بندی می‌شوند که در این بخش از مقاله سایت ویتا نوا، به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم. دسته‌بندی انواع پروفیل upvc، از نظر سطح مقطع و شکل‌ آن‌ها انجام می‌شود. همین موارد می‌تواند قیمت پروفیل یو پی وی سی را بالا و پایین ببرد. برای این که بدانیم قیمت پروفیل یو پی وی سی چقدر است، باید به شکل ظاهری و سطح مقطع آن دقت کنیم. به ادامه مقاله توجه کنید تا این موضوع برای شما روشن‌تر شود.

قیمت پروفیل پنجره - ویتانوا

انواع پروفیل upvc براساس شکل ظاهری

پروفیل فریم

قیمت پروفیل یو پی وی سی از نوع میانی(حذف) فریم (اضافی) ، از قیمت پروفیل یو پی وی سی در انواع دیگر کمتر است. دلیل این امر استفاده بیشتر از این نوع پروفیل در انواع پنجره دوجداره و سه جداره است. از پروفیل فریم بازسازی برای ساخت درب‌های upvc نیز استفاده می‌شود. تقریبا می‌توان گفت هر درب و پنجره‌ای که از نوع یو پی وی سی باشد، از پروفیل فریم ساخته شده است. برای استعلام قیمت پروفیل یو پی وی سی از نوع فریم، می‌توانید از کارشناسان ویتا نوا کمک بگیرید.

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم، قیمت پروفیل یو پی وی سی به سطح مقطع آن نیز مرتبط است. زمانی که سطح مقطع پروفیل شما بزرگ‌تر باشد، متریال بیشتری در آن به کار رفته است. امروزه پروفیل فریم در ابعاد ۶ و ۷ سانتی‌متری، در بازار موجود است.

پروفیل میانی یا مولیون

این پروفیل که در دسته‌بندی انواع پروفیل upvc پرکاربرد قرار می‌گیرد، برای ساخت پنجره‌ استفاده می‌شود.پروفیل میانی در دو سری ۶۰ و ۷۰ در کارخانجات پروفیل‌سازی تولید می‌شود. این اعداد به سطح مقطع پروفیل اشاره دارند که در ابعاد ۶۰ و ۷۰ میلی‌متر یا همان ۶ و ۷ سانتی‌متر تولید می‌شوند.

خوب است بدانید که خود پروفیل میانی، در دو دسته‌بندی تولید می‌شود. از انواع پروفیل upvc میانی می‌توان به نوع متحرک و ثابت آن اشاره کرد. قیمت پروفیل یو پی وی سی میانی ثابت و متحرک با هم متفاوت است. برای استعلام قیمت پروفیل یو پی وی سی میانی ثابت و متحرک می‌توانید با کارشناسان ویتا نوا در تماس باشید.

پروفیل زهوار
قیمت پروفیل یو پی وی سی

پروفیل لنگه درب یا بازشو درب از انواع پروفیل upvc

از این نوع پروفیل برای ساخت بازشوی درب کمک می‌گیرند.
ابعاد و ضخامت مختلفی از این نوع پروفیل در بازار تولید می‌شود. با توجه به همین ابعاد و ضخامت، قیمت انواع پروفیل یو پی وی سی متفاوت خواهد شد.

پروفیل زهوار

یکی از معروف‌ترین پروفیل‌های موجود در بازار، پروفیل زهوار است. از این نوع پروفیل به منظور ثابت نگه داشتن شیشه‌های تک جداره، برای انواع درب و پنجره استفاده می‌شود. خود پروفیل زهوار دارای دو نوع تک جداره و دوجداره است. قیمت پروفیل یو پی وی سی زهوار تک جداره و دوجداره نیز با هم متفاوت است. البته باید بدانید که کاربرد این دو نوع پروفیل زهوار چندان با هم فرقی ندارد. برای استعلام قیمت پروفیل یو پی وی سی از نوع زهوار، حتما صفحات فروش سایت ویتا نوا را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت پروفیل یو پی وی سی

پروفیل لوله و پروفیل اتصالات لوله

از پروفیل لوله به طور معمول برای ساخت پنجره‌های زاویه‌دار استفاده می‌شود. این نوع پروفیل معمولا دیواره داخلی و خارجی به ارتفاع ۵۶ میلی‌متر دارد. همین موضوع، آن را برای پنجره‌هایی که زاویه دارند، مناسب کرده است. در صورتی که قاب پنجره شما به صورت هلالی افقی باشد، این نوع پروفیل مناسب شماست. اگر به دنبال قیمت پروفیل یو پی وی سی از نوع پروفیل لوله هستید، باید صفحات فروش ویتا نوا را جستجو کنید. همچنین می‌توانید با واحد فروش ویتا نوا تماس حاصل نمایید.

قیمت انواع پروفیل یو پی وی سی

همانطور که توضیح دادیم، قیمت انواع پروفیل یو پی وی سی، به موارد مختلفی از جمله کاربرد وابسته است. در سایت ویتا نوا شما می‌توانید قیمت انواع پروفیل یو پی وی سی را مورد بررسی قرار دهید. ما تلاش کردیم تا قیمت پروفیل یو پی وی سی در انواع مختلف به صورت منصفانه در نظر گرفته شود. بهترین نوع پروفیل uvpc را می‌توانید از ویتا نوا تهیه کنید. برای استعلام قیمت پروفیل یو پی وی سی در انواع مختلف می‌توانید با کارشناسان فروش ویتا نوا در تماس باشید.

لیست قیمت پروفیل یو پی وی سی

برای با خبر شدن از لیست قیمت پروفیل یو پی وی سی، باید حتما با واحد فروش سایت ویتا نوا در تماس باشید. جهت استعلام قیمت پروفیل یو پی وی سی می‌توانید با شماره‌های زیر در تماس باشید:

تلفن سراسری : ۰۴۱۵۹۳۳

خط مستقیم فروش : ۰۴۱۴۲۱۱۰۷۹

۰۴۱۴۲۱۱۰۰۸۵

کارشناس فروش: ۰۹۱۴۴۲۲۴۳۹۶

۰۹۱۴۴۲۲۸۱۹۶

شکل پروفیلنام پروفیلسفید لاستیک داربیرون لمینت لاستیک دار
( مغز سفید ) ( فاقد ضمانت )
دو طرف لمینت لاستیک دار
( مغز رنگی ) ( فاقد ضمانت )
فریمفریم۱.۲۸۳.۰۰۰ ریال۱.۸۱۰.۰۰۰ ریال۱.۸۹۰.۰۰۰ ریال
 فریم بازسازیفریم بازسازی۱.۴۸۷.۰۰۰ ریال۱.۹۴۰.۰۰۰ ریال۲.۱۸۲.۰۰۰ ریال
 میانیمیانی۱.۵۳۴.۰۰۰ ریال۱.۹۳۲.۰۰۰ ریال۲.۱۴۲.۰۰۰ ریال
 بازشو پنجرهبازشو پنجره۱.۵۵۳.۰۰۰ ریال۱.۹۸۲.۰۰۰ ریال۲.۲۳۶.۰۰۰ ریال
بازشو درببازشو درب
(۲۸-۸۵)
۱.۹۷۱.۰۰۰ ریال۲.۴۹۲.۰۰۰ ریال۲.۹۲۰.۰۰۰ ریال
بازشو درب بزرگبازشو درب بزرگ ( ۳۵ – ۸۵ )۲.۰۷۱.۰۰۰ ریال۲.۵۹۲.۰۰۰ ریال۳.۰۲۰.۰۰۰ ریال
پانل 10 سانتی 20 میلپانل ۱۰ سانتی ۲۰ میل۶۵۶.۰۰۰ ریال۱.۱۳۰.۰۰۰ریال۱.۵۲۶.۰۰۰ ریال
پانل 12 سانتی 20 میلپانل ۱۲ سانتی ۲۰ میل۶۵۶.۰۰۰ ریال
زهوار تک جدارهزهوار تک جداره۳۲۵.۰۰۰ ریال۵۱۹.۰۰۰ ریال۵۱۹.۰۰۰ ریال
زهوار دوجداره دکوراتیوزهوار دوجداره دکوراتیو۳۱۰.۰۰۰ ریال۴۶۸.۰۰۰ ریال۴۶۸.۰۰۰ ریال
پروفیل لوله سری 60پروفیل لوله سری ۶۰۹۵۶.۰۰۰ ریال
پروفیل آداپتور لوله سری 60پروفیل آداپتور لوله سری ۶۰۶۰۹.۰۰۰ ریال
بازشو کشوییبازشو کشویی۱.۷۷۰.۰۰۰ ریال۲.۲۴۴.۰۰۰ ریال۲.۴۷۸.۰۰۰ ریال
فریم تک ریل کشویی ( منوریل )فریم تک ریل کشویی ( منوریل )۲.۲۷۰.۰۰۰ ریال۲.۶۶۰.۰۰۰ ریال۲.۹۳۰.۰۰۰ ریال
فریم جفت ریل کشوییفریم جفت ریل کشویی۱.۵۶۵.۰۰۰ ریال
( بدون لاستیک )
۱.۹۶۸.۰۰۰ ریال۲.۰۴۶.۰۰۰ ریال
اینترلاک کشوییاینترلاک کشویی۵۲۸.۰۰۰ ریال۸۲۵.۰۰۰ ریال۸۲۵.۰۰۰ ریال
درپوش منوریلدرپوش منوریل۵۵۰.۰۰۰ ریال۸۵۰.۰۰۰ ریال۸۵۰.۰۰۰ ریال
درپوش منوریل جدیددرپوش منوریل جدید۶۴۵.۰۰۰ ریال۹۲۵.۰۰۰ ریال۹۲۵.۰۰۰ ریال
میانی متحرکمیانی متحرک۱.۱۸۳.۰۰۰ ریال۱.۴۰۵.۰۰۰ ریال۱.۵۵۵.۰۰۰ ریال
درپوش میانی متحرک ( جفت )درپوش میانی متحرک ( جفت )۱۵۴.۰۰۰ ریال۱۵۴.۰۰۰ ریال۱۵۴.۰۰۰ ریال

موارد تاثیر گذار در قیمت پروفیل

قیمت پروفیل یو پی وی سی، براساس موارد بسیاری دچار نوسان می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به برند پروفیل، کشور سازنده، رنگ پروفیل، مواد اولیه بکار رفته در تولید پروفیل، شکل و ابعاد آن اشاره کرد. پیش از آن که اقدام به استعلام قیمت پروفیل یو پی وی سی کنید، باید بدانید که چه نوع پروفیلی برای شما مناسب است. ابتدا نوع نیاز خود را مشخص کنید. برای مثال ممکن است شما نیاز به پروفیل یو پی وی سی برای ساخت درب داشته باشید؛ یا بخواهید برای ساخت پنجره دوجداره و سه جداره از پروفیل upvc استفاده کنید. در این صورت، قیمت پروفیل یو پی وی سی با توجه به نیاز و انتخاب شما، می‌تواند متفاوت باشد.

قیمت پروفیل پنجره - ویتانوا

آیا قیمت بالای پروفیل های کشویی ارزش جایگزین کردن آن با پنجره های لولایی را دارد؟

این روزها استفاده از پنجره‌های کشویی بسیار رواج یافته است.

از همین رو، قیمت پروفیل یو پی وی سی از نوع کشویی، بیش از سایر انواع پروفیل‌ پنجره است. شاید این سوال برای شما مطرح شده باشد که آیا بالا بودن قیمت پروفیل یو پی وی سی کشویی به ارزش آن می‌ارزد؟ در این قسمت از مقاله به توضیح ارزش خرید پروفیل کشویی پرداخته‌ایم. تا انتهای این بخش با سایت ویتا نوا همراه باشید.

پروفیل کشویی از کنار و به صورت ریلی باز می‌شود. از همین رو، باید پهنای آن زیاد باشد. پهنای پنجره کشویی به دلیل پهنای سطح مقطع پروفیل، از پهنای پروفیل لولایی بیشتر است. به این دلیل است که ظاهر پنجره‌های کشویی زمخت‌تر از پنجره‌های لولایی است. 

در پنجره دوجداره دو سری لاستیک درزگیر تعبیه شده است. همین موضوع سبب می‌شود تا هنگام بسته شدن، پنجره کامل و بدون درز کیپ شود. ظاهر پنجره دوجداره بسیار ظریف است و استحکام آن نیز بالاست.

با وجود مواردی که توضیح دادیم، استفاده از پنجره دوجداره لولایی به‌صرفه‌تر و بهتر است. چرا که مزایای این نوع پنجره و نوع عایق صدا بودن آن بیشتر است. البته لازم به ذکر است که جنس پروفیل و یراق‌آلات در هر دو پنجره یکسان و یک کیفیت است.

برای این که یکی از دو نوع پروفیل نام‌برده شده را استفاده کنید، باید به نیاز و فضای خود توجه کنید. اگر فضای بازشوی کمی دارید و دایره حرکت پنجره بازشو کم است، از پنجره کشویی استفاده کنید. در این شرایط به بالا بودن قیمت پنجره یو پی وی سی کشویی توجه نکنید. اما اگر به عایق‌بندی بیشتر نیاز دارید و فضای بازشوی پنجره خوب است، قطعا پنجره لولایی گزینه بهتری برای شماست.

اختلاف قیمت پروفیل های رنگی طرح چوب با لمینیت با پروفیل یو پی وی سی سفید در چیست؟

پروفیل های یو پی وی سی به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتا بر پایه رنگ سفید تولید میگردند که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه و ترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغییر بوده به طوری که در مقایسه با تولیدات شرکت های مختلف تفاوت رنگ و شفافیت کاملا محسوس میباشد. در کارخانه طلا پروفیل ارس سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپائی پروفیل هایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار های مصرف عرضه گردد.

همچنین جهت پاسخگویی به سلیقه های مختلف مشتریان و برطرف نمودن نیاز های معماران در طراحی نمای ساختمان اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی و لمینت طرح چوب نیز نموده است. البته پروفیل های رنگی شامل گارانتی تغییر رنگ پیچش و خمش نمی باشند. لذا مونتاژ کاران باید جهت تولید استاندارد با گالوانیزه ۱.۵ میلیمتری و پیچ هایی با فاصله ۳۰ سانتی متر را رعایت نمایند

تا به مشکلات خمشی برخورد نکنند. (پروفیل های رنگی به علت جذب زیاد گرمای خورشید دفرمه میشود که در صورت رعایت استاندارد های گالوانیزه و پیچ این موارد به وجود نخواهند آمد.)

سوالات متداول قیمت پروفیل یو پی وی سی

قیمت پروفیل یو پی وی سی با توجه به موارد مختلف متفاوت است. برای مثال، این که شکل پروفیل یو پی وی سی چگونه است یا کاربرد آن در کجاست، می‌تواند روی قیمت پروفیل موثر باشد. قیمت پروفیل یو پی وی سی حتی بر اساس برند و کشور سازنده پروفیل نیز تعیین می‌شود.

یکی از معروف‌ترین پروفیل‌های موجود در بازار، پروفیل زهوار است. از این نوع پروفیل به منظور ثابت نگه داشتن شیشه‌های تک جداره، برای انواع درب و پنجره استفاده می‌شود. خود پروفیل زهوار دارای دو نوع تک جداره و دوجداره است. قیمت پروفیل یو پی وی سی زهوار تک جداره و دوجداره نیز با هم متفاوت است